RS Trading PLUS GSM

O nas

Firma R.S. Trading istnieje od 1989 r.

Początki działalności firmy związane były z indywidualną i hurtową sprzedażą sprzętu satelitarnego. W ciągu niespełna roku stała się jedną z największych firm prywatnych zajmujących się jego dystrybucją w Polsce.

Od roku 1996 R.S.Trading prowadzi działalność jako Autoryzowany Przedstawiciel Plusa. W roku 2001 firma otrzymała od operatora Polkomtel S.A. status sieci agencyjnej.

W roku 2008 R.S.Trading rozszerzył swoją działalność o sprzedaż i wynajem rusztowań jako R.S.Rusztowania.

W 2009 roku firma R.S.Trading przekształciła się w R.S.Trading Lachowscy Spółka Jawna.

Od 2010 roku R.S.Trading jest Subagentem jak również udziałowcem firmy Coltex ST, największego partnera w Polsce sieci Plus, jednocześnie posiada bezpośrednią Umowę Partnerską z firmą Polkomtel w zakresie obsługi klientów biznesowych poprzez Doradców Biznesowych.

Przez cały ten okres stawiając na profesjonalizm świadczonych usług i wykorzystywanie swojego doświadczenia w kontakcie z klientami, zajmowaliśmy niejednokrotnie pierwsze miejsca w rankingach sprzedażowych, zostawiając w tyle konkurencję.

Sukces ten zapewniają firmie m.in.:

  • determinacja w realizacji okresowych planów sprzedażowych narzucanych przez operatora sieci – POLKOMTEL S.A.
  • bardzo dobra znajomość produktu oraz wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, czego świadectwem są liczne nagrody i wyróżnienia za standardy i wyniki sprzedażowe.
  • rozwinięta sieć punktów sprzedaży województwie łódzkim, m.in. Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Koluszki, Łęczyca, Łowicz, Skierniewice.
  • profesjonalnie przeszkolony personel zarówno z technik sprzedaży jak i znajomości technicznej telefonii komórkowej.

Infolinia